VOGEL A.Ş

İletişim: +90 212 438 4653 

E-posta: info@vogel.com.tr

Yeni Fabrikamız Açılıyor

Vogel AŞ olarak her dönem yenilik ve gelişime açık olan şirketimiz ayakkabı üretim faaliyetlerini tek bir çatı altında topluyor.

Üretimde kalite standartı ve kapasite artırımı hedefiyle yola çıkan Vogel, kısa sürede tüm Türkiye’de marka olan bot ve spor ayakkabılarında şimdi kendi fabrikasıyla yoluna devam ediyor. Vogel askeri botların üretim standartlarını yukarı taşımak ve üretim sürekliliğini sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda fabrikamızın temelleri atıldı. 

Günlük x sayıda üretim kapasitesine ulaşması hedeflenen Vogel ayakkabı fabrikasında ilk aşamada 3 makine ile günlük y sayıda üretim gerçekleştirilecek.

Devam eden aylarda, 6 aylık periyodu tamamladıktan sonra çalışan sayısı ve makine sayısını 2 katına çıkarmayı hedefleyen Vogel ayakkabı ve bot üretim fabrikası ilk yılını tamamlamadan tam kapasitesi olan günlük z sayıda bot ve ayakkabı üretimini yakalamış olacak.

 

Vogel asker botları son yıllarda orta ve üst segment ürünler arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen askeri bot markası oldu.

Vogel bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.

İnovasyon ile gelişim:
Askeri botlarda Türkiye’de ilk defa softshell taban teknolojisi ile üretim yapan Vogel, yeni ayakkabı üretim fabrikası ile üretim alanındaki yeniliklerini sürdürmeye devam edecek.