VOGEL A.Ş

İletişim: +90 212 438 4653 

E-posta: info@vogel.com.tr

Hakkımızda

Videoyu oynat

Vogel AŞ

Yılların birikimi ile tekstil sektöründe hizmet veren Vogel firması, yeni yapılanması ile birlikte ürün gamını genişleterek askeri giyimin her alanında faaliyet gösteren bir şirket haline geldi.

Kendi üretimi Vogel Askeri botlar ile yurtiçi piyasanın en büyük oyuncularından biri olan Vogel, artık yeni şirket yapısı ile birlikte büyümeye ve ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Outdoor bot ve giyim ürünleriyle birlikte iş güvenliği ayakkabısı üretiyor ve dünya genelinde satışını yapıyoruz.

Kurucunun Mesaji

Vogel Ayakkabı ve Tekstil Dış Ticaret A.Ş olarak askeri giyimde artan talebi karşılamak adına teksildeki üretim kapasitemizin yanına askeri bot ve ayakkabı üretimini de ekleyerek yeni fabrikamız ve genişleyen ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. 

VOGEL A.Ş Başkanı: İbrahim DUMAN

Ekibimiz

Vogel Ayakkabı ve Tekstil Dış Ticaret AŞ olarak 25 kişiyi aşkın çalışanımızla üretim, tedarik, stok ve depolama, satış, dış ticaret, dijital pazarlama süreçlerini yönetiyor; askeri giyimin her alanında, outdoor bot üretimi ve iş güvenliği ayakkabısı tedariği üzerine hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Bize Ulaşın

Askeri giyim, outdoor ve tactical ürün çeşitleri ile birlikte askeri botlar ve iş güvenliği ayakkabıları üretiyoruz. İstanbul merkez ofisimiz, Balıkesir ayakkabı fabrikamız ve çeşitli bölgelerdeki tekstil atölyelerimizle birlikte askeri giyimin her alanında hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Adres
Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cd. No:6 Esenler/ İstanbul
Telefon
+90 212 438 4653
Office 4

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cd. No:6 Esenler                    İSTANBUL

Türkiye

+90 551 254 vbnb
+90 212 535 vbnb

Office 4

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cd. No:6 Esenler                    İSTANBUL

Türkiye

+90 551 254 vbnb
+90 212 535 vbnb