VOGEL A.Ş

İletişim: +90 212 438 4653 

E-posta: info@vogel.com.tr

Fabrikamız

Sürdürülebilir Üretim

İnanıyoruz ki yarını belirleyen şey bugün ne yaptığımız.

Kadın istihdamı öncelikli sürdürülebilir üretim politikamız ile birlikte, enjeksiyon tabanlı ayakkabı üretiminde Türkiye’nin ve bölgenin lider üreticisi olma hedefiyle ilerliyoruz.

Kadın Öncelikli İstihdam

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sağladığı kadın istihdamı teşvikleriyle birlikte ‘Önce Kadın’ şiarıyla düşünerek fabrika çalışanlarımızın çoğunluğu kadınlardan oluşan üretim hattımız…

— KADIN İSTİHDAMI ÖNCELİKLİ ÜRETİM POLİTİKAMIZI OKUYUN

Sürdürülebilir Üretim Politikası

Üretim politikamızın temelinde sürdürülebilir olmak yatıyor.

Bizim için sürdürülebilir olmak demek, üretim kapasitemizi en verimli şekilde kullanırken  çalışan memnuniyetimizi üst düzey standartlarda tutmak ve üretim sürecinin her aşamasında doğaya zarar verecek yanal etkilerden kaçınmaktır.

Ekonomik Program

Vogel olarak sürüdürülebilir üretimin iyi bir ekonomik program sonucu gerçekleşebileceğini biliyoruz. Maliyet ve karlılığımızı optimum düzeyde dengelerken müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını da gözetiyoruz.

Enerji ve İklim

Son yüzyılın en önemli küresel probleminin İklim Krizi olduğunun bilincindeyiz. Ürünlerimizde doğaya ve insana zarar vermeyen sertifikalı ve güvenli boyalar kullanıyoruz.

Operasyon

Türkiye sathında yüzlerce mağaza ve askeri kantine ürün tedariği sağlıyoruz. Outdoor mağazarla birlite geliştirdiğimiz tedarik ağımızı fabrikamız tekstil atölyelerimiz ve geniş stok kapasitemizle birlikte sürekli besliyoruz.

Üretim

Ayakkabı üretim tesisimiz ve tekstil atölyelerimiz ile birlikte askeri bot, iş güvenliği ayakkabısı, askeri giyim vb birçok alanda faaliyet gösteriyoruz.

Hammadde

Tüm ürünlerimizde en iyi hammaddeyi kullanmaya gayret ediyoruz. Ürettiğimiz botlarda en iyi derileri, tekstil malzemelerde en iyi kumaşları, kimyasal malzemelerde doğa dostu boyaları tercih ediyoruz.

İhracat

İhracat ve e-ihracat pazarında kendi ürünleriyle var olan Vogel, askeri bot ve giyim alanında Türkiye'nin öncü markalarından birini dünyayla buluşturuyor.

Sürdürülebilir Üretim

Sürdürülebilirlik Raporu

— View Infographics

Vizyonumuz, Misyonumuz, Strateji ve Prensipler